Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv No:26
0850 308 01 01
Ziyaret Edin :

İpek kirpik

İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Kişinin göz yapısına göre ve bazen de kişinin isteğine bağlı kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir ipekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpikleri tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır.
Kirpikler ipekten yapılmıştır. Uygulama 1:30 ile 2 saat sürer. sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, doğal dökülme evresinde onlarla beraber dökülür. Periyodik aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak alanı eksiltmemiş oluruz. Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpikleri hava alır.
Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz.
Yapıştırıcı hipo alerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır. Banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler. Uygulama doğru yapıldığı nda ve düzenli bakım yapıldığı nda, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak bu süre içinde gözün elle oluşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma kirpik uygulamasının belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir.

Yukarı Çık