Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv No:26
0850 308 01 01
Ziyaret Edin :

Kalıcı makyaj

Kalıcı makyaj protokolüne giren kaş tozlama, mikroblading, eyeliner, ve dudak renklendirme işlemleridir.

Kaş tozlama ve mikroblading işlemleri yapılmadan önce kaşın tasarımı çizilir, kaş görünümü vermek için model çizildikten sonra tozlama yapılacaksa içi far gibi boyanır mikroblading yapılacak ise kıl tekniği ile atış yapılır.
Yakından bakıldığında gerçek olup olmadığının anlaşılması güçtür. Kalıcı makyaj da işlemin profesyonel kişiler tarafından yapılmasının yanı sıra kullanılan boyaların kalitesi hem sağlığınız hem de daha kalıcı sonuçlar için oldukça önemlidir.

Eyeliner; kuyruklu,kuyruksuz,ombreli gibi çeşitleri vardır.
Kalıcı eyeliner uygulaması, bir kadının makyaj rutinindeki en önemli makyaj malzemelerinden bir tanesi olan eyelinerın tabiri caizse kalıcılaştırılmış halidir. Göz makyajının en vurucu hatta olan eyeliner, en sade makyaj uygulamasını bile tek bir hamleyle daha çekici, daha etkileyici ve fark oluşturan bir hale getirebilir. Kalıcı eyeliner, size her sabah eyeliner çekmekten kurtardığı gibi eyelinerınız dağılmaya mail gösterdiğinde ya da akmaya başladığında onu tazelemek zorunda kalmadan her daim yeni sürülmüş gibi taze bir makyaja sahip olmanızı sağlar.

Dudak renklendirme; dudak renklendirme solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesini sağlamak için yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişiye daha dolgun, daha canlı ve daha genç bir görünüm sağlayan dudak renklendirme işlemi dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırır. Kişinin belirlediği rengin ve işlemin kolayca uygulanabildiği bir kalıcı makyaj uygulaması olan dudakların renklendirme işlemi son yıllarda oldukça talep edilen bir uygulamadır.
Dolgun, son derece kusursuz çizilmiş müthiş çizgilere sahip ve bir o kadarda doğal dudaklara sahip olmak tüm kadınların hayalidir.

Yukarı Çık