Piercing

Piercing

Piercing

HİJYEN : DÖVMEDE OLDUĞU GİBİ Piercing uygulamalarında da kullandığımız iğneler tek kullanımlıktır. Piyasadaki benzerlerine oranla iğnelerimizin uçları daha keskin olduğundan acıyı minimum seviyede hissedersiniz. Delme işleminden önce seçtiğiniz küpe tüm bulaşıcı hastalıkları absorbe eden dezenfektanlarla steril edilir. Kullanılan özel pensler özel cerrahi alet dezenfektanları ile steril edilmektedir. Delim işlemi uygulanmadan  önce de delim yapılacak bölge özel dezenfektanlarla temizlenir.Uyuşturma işlemi uyuşturucu spreyler vasıtası ile yapılarak, acı minimum seviyeye indirilmektedir. Stüdyolarımızda Otoklav cihazı mevcuttur. Otoklav cihazı olamayan stüdyolarda delim yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz.


ÜCRET : Piercing de ücretlendirmeler bölgesel değişmektedir.

KULAK VE BURUN DELİMİ

Burnu tabancayla deldirmenizi  tavsiye etmiyoruz. Sağlıklı olan piercing (iğne) yöntemidir. Dünyada kullanılan yöntemde budur. Tabanca kıkırdağı parçalayarak deler, iğnede ise böyle bir durum söz konusu değildir. Titanyum piercing küpelerinin burnun içinde kalan kısımları U harfi şeklinde burguludur burnunuza paraleldir, burun kemiğine batmaz. Takıp çıkartması kolaydır. Tabanca ile delimde kullanılan küpe bildiğimiz kulak küpesi olduğundan estetik açıdan da kaba durmaktadır ve bir hafta burunda kalması zorunludur. Bu zaman zarfında kulak küpesinin arkası takılmadığından düşme olasılığı yüksektir ayrıca dikine olduğundan burun kemiğine batar ve rahatsızlık verir. Sonrasında takılan burun hızmalarının da arkaları toplu olduğundan değiştirilmek istendiğinde, deliğe zarar verir ve burnunuz içeriden şişeceği için takacağınız hızmaların boyları kısa gelecektir.

Tüm bu yukarıda okuduklarınızdan sonra dövme (tattoo) ve piercing yaptırmaya karar verdiyseniz gelin MERKEZİMİZİ görün, UZMANLARIMIZLA tanışın,