Cilt Bakımı

Leke Bakımı

Leke Bakımı

Lekelerin cildimizde oluşmasının iki türlü sebebi vardır. Bunlardan birincisi güneş kaynaklı lekelerdir bir diğeri ise sivilce lekeleridir. Bazı sivilceler yüzümüzden kaybolurken iz bırakarak giderler bunada skar izi denilmektedir. Öncelikle sivilceler yüzünden cildinizde yoğun  lekeler oluşmasını istemiyorsanız yüzünüze fazla dokunmamalı ve sivilcenizi kesinlikle sıkmamalısınız. Elleriniz sivilce bulunan bölgede ne kadar çok gezerse sivilcenin iltihabı nedeniyle cildinizin heryerine dağılma ihtimalide o kadar çok artar. Aynı şekilde sıkarak iltihabı çıkardığınız sivilcelerde daha sonra cildinizde leke olarak kalabilir.

BU TÜR UYGULAMALAR KESİNLİKLE PROFESYONEL BİR UZMAN TARAFINDAN UYGUN BAKIMLARLA YAPILMALIDIR!!!

Lekelerin oluşmasını en baştan önlemek için uygulayacağınız en iyi ev bakımı DERMAKOZMETİK İÇERİKLİ  yüksek güneş koruma faktörlü koruyuculardır.

Bu nemlendirici içerikli koruyucuları dışarı çıkmadan yaklaşık 20 dk

önce mutlaka cildinize uygulamalı ve cildinizde güneşinde etkileriyle

leke oluşmasını önlemelisiniz.

MERKEZİMİZDE uygulanan leke bakımlarını dermaroller KİMYASAL PEELİNG işlemi ile gerçekleştirmekteyiz. İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar doğuran bu uygulama ile hem cilt kaliteniz yüksek oranda artacak hemde lekelerinizden tamamiyle kurtulacaksınız. Daha gergin parlak ve aydınlanmış bir cilde sahip olacaksınız.

BU UYGULAMA AYNI ANDA ANTİ AGE BİR BAKIMDIR . . .